Carlotta Schirrmacher, Germany

Отзыв от Carlotta Schirrmacher, Germany

The course was really good organized. My teacher always motivated me. She was friendly and always helped and explained with everything. Now my speaking skills improved. And I can say that I loved my trip. I had a nice time and I want to come back someday.

Смотрите еще
Отзывы
Viloyana Dradiyska
Отзывы
Caroline Watson
Отзывы
Katariina Jarvikare

Вопросы перед записью?

  • Это поле используется для проверочных целей, его следует оставить без изменений.