Ann Harvery from Ireland

Отзыв от Ann Harvery, Ireland

I came to Saint Petersburg to learn Russian. It has been the most amazing experience amongst my whole life! The staff are absolutely fantastic. The teachers are just great, they have lots of patience and understanding, and they are very-very kind. The school itself is very beautiful. And Saint Petersburg is an amazing city! So, I highly recommend this school everybody. You should come to this school to learn Russian language.

Смотрите еще
Отзывы
Robert Jensen
Отзывы
Thomas Frydenlund
Отзывы
Diana Lombardo, Italy

Вопросы перед записью?

  • Это поле используется для проверочных целей, его следует оставить без изменений.