Marjo Näkki, Finland

Отзыв от Marjo Näkki, Finland

I’m really happy with the Intensive Course I took at Educa. Loved the teachers, great atmosphere, friendly and energetic staff. I grasped grammar and I’m able to speak Russian much better than before now. St. Petersburg is amazing!

Смотрите еще
Отзывы
Natalia Lucero
Отзывы
Emily Mattice
Отзывы
James Brown

Вопросы перед записью?

  • Это поле используется для проверочных целей, его следует оставить без изменений.